O ośrodku

Wszyscy są równi, ale każdy wymaga indywidualnego podejścia

Wierzymy, że dobry kierowca jest w stanie zdać egzamin za pierwszym razem. Dlatego w naszym ośrodku uczymy jeździć, kształcąc kierowców znających przepisy i posiadających umiejętność przewidywania sytuacji drogowych. Przy tym przygotowujemy kandydatów na kierowców do egzaminu, co nam całkiem nieźle wychodzi. W ostatnich latach regularnie osiągamy jedną z największych zdawalności w Powiecie Leszczyńskim. W OSK „Mors” wyznajemy zasadę: „Wszyscy są równi, ale każdy wymaga indywidualnego podejścia”.

Doświadczenie oraz nowoczesność

Ośrodek szkolenia kierowców „Mors” Piotr Majchrzak przygotowuje kandydatów na kierowców kategorii B od ponad 8 lat. Prowadzimy zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz doszkalające, które zaczynają się oraz kończą w dogodnym dla kursanta miejscu. Ostatnio rozszerzyliśmy zakres naszych usług o przygotowanie do egzaminu kandydatów na kierowców kategorii B+E (T) oraz AM, A1, A2 i A. Ze względu na wymogi egzaminu większość jazd odbywa się na terenie Leszna. Zajęcia praktyczne odbywają się na takich samych pojazdach jakie są w ośrodku egzaminacyjnym. Naszą ofertę kierujemy do uczniów z gminy Krzemieniewo, okolic Leszna, Ponieca, Rydzyny, Gostynia, Osiecznej, a nawet Poznania.

  • 8 lat doświadczenia
  • 3 nowoczesne samochody
  • wykwalifikowani instruktorzy
  • pojazdy takie same jak na egzaminie
  • kilka kategorii w jednym miejscu
  • wysoka zdawalność, za pierwszym razem
  • ponad 500 tys. przejechanych kilometrów

Zobacz czym jeździmy

Przetwarzamy dane osobowe i wykorzystujemy pliki cookies. Dzięki temu nasz serwis działa poprawnie, a my możemy ciągle ulepszać naszą stronę. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Rozumiem